KCM Clinic S.A.

KCM Clinic to jedna z najbardziej rozwiniętych klinik w Polsce, która znajduje się w samym centrum Jeleniej Góry.

Ośrodek jest świetnie przygotowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, ponadto cechuje się pięknym wyglądem w postaci świeżo odrestaurowanego budynku. Ośrodek działa na rynku medycznym od ponad 10 lat, z czasem nawiązał współpracę z NFZ-etem. Dzięki takiej kooperacji, szersze grono potrzebujących może się zdecydować na profesjonalne leczenie na światowym poziomie. KCM Clinic zdobyło międzynarodowy certyfikat jakości ISO 9001:2009, dzięki czemu placówka potwierdziła najwyższą jakość wykonywanych usług.

Klinika stale się rozwija, a 6 lat temu oficjalnie otwarto nowoczesny szpital, który wyposażony jest w dodatkowy blok operacyjny, naszpikowany nowoczesnym sprzętem technologicznym.

Na KCM Clinic składa się również Klinika Chirurgii i Stomatologii oraz profesjonalny Zespół Rehabilitacji. Każdy pacjent może spodziewać się pełnego komfortu w tej placówce oraz pełnej prywatności. Szpital dysponuje 1-dno i 2 osobowymi pokojami, które są wyposażone w prywatne łazienki oraz media w postaci telewizji oraz Internetu.

Lekarze tej placówki są wysyłani na regularne szkolenia, dzięki czemu są na bieżąco w stale rozwijających się rozwiązaniach medycznych.